Nejprodávanější kuchyňské roboty – březen 2016

Nový přehled nejprodávanějších robotů je zde, tentokrát za měsíc březen 2016. A který se stal tím neprodávanějším, nejoblíbenějším? V přehledech se objevuje Delimano Nutribullet 600. Jenže to je spíše jednoúčelový mixér. Tím nejprodávanějším kuchyňským robotem je tak Bosch MUM5424. Jaký je? A které roboty obsadily další místa? Vše najdete v dnešním článku.

Pokračovat ve čtení


Nejprodávanější kuchyňské roboty – listopad 2015

Přehled listopadových slev a nejprodávanějších kuchyňských robotů v ČR je tady. Který je ten nejprodávanější? Odpověď najdete v následujícím textu. Pokud si nejste jisti výběrem, navštivte stránky kuchynsky-robot.info, kde naleznete recenze, testy kuchyňských robotů, food processorů, mixérů.

Pokračovat ve čtení
Nejprodávanější kuchyňské roboty

V dnešní době si čím dál častěji více lidí připravuje i ty nejběžnější pokrmy doma – chleba, marmelády, jogurty, máslo, šunka, atd. Kdo má zahradu, zpracovává sezónní produkty, častěji se peče, zkrátka lidé přicházejí na to, že ne vše koupené v obchodě je to nejlepší. K tomu všemu se dobře hodí kuchyňský robot, který dokáže práci zrychlit, zpříjemnit.

Pokračovat ve čtení