Jak vybrat správný kávomlýnek

Káva je jedním z nejpřipravovanějších nápojů vůbec. Pokud to myslíte s přípravou kávy vážně, jednoho dne dojdete k závěru, že kupovat si mleté kafe není to pravé a nejlepší kávu dostanete, pokud si ji umelete těsně před přípravou. Ostatně říká se, že čerstvě umletá káva vydrží pouze 15 minut a následně ztrácí své aroma a další látky, kvůli kterým si kávu připravujeme. Pojďme se tedy podívat, čím kávu umlít, tak aby byla namleta co nejlépe.

Pokračovat ve čtení


Jak vybrat LED televizi

LED televizi vyvinula firma Samsung jako speciální druh LCD televize. Od té se liší vysokým kontrastem a speciálním podsvícením. Oproti ostatním televizím, se LED televize vyznačují výrazně nižší spotřebou elektrické energie, jasným obrazem, vysokým kontrastním poměrem a delší životností. Jedná se o nejčastěji kupovaný typ televize. Jak však vybrat tu pravou? Na co si dát pozor? To si ukážeme v našem článku. Na konci si pak představíme 10 nejprodávanějších LED televizí na trhu.

Pokračovat ve čteníJak vybrat rychlovarnou konvici + TOP10 nejprodávanějších – září 2014

Rychlovarná konvice patří bezesporu mezi nejvyužívanějších kuchyňské spotřebiče. Nenajdete snad kuchyň, kde by nebyla, nebo kde by neuvažovali o její koupi. V dnešním přehledu 10 nejprodávanějších rychlovarných konvic se mimo jiné podíváme i na to, jak takovou konvici vybrat, čemu ji použít a samozřejmě si zobrazíme i aktuální slevy. Pojďme na to.

Pokračovat ve čtení


Jak vybrat mikrovlnnou troubu

Pokud zvažujete koupi nové mikrovlnné trouby, pak stojíte před několika problémy, které nutně potřebujete rozhodnout, než vyrazíte do obchodu, či využijete služeb nějakého e-shopu. Všechny informace před koupí naleznete v dnešním článku + na konci přehled 10 nejprodávanějších (nejoblíbenějších) mikrovlnných trub (lidově mikrovlnek).

Pokračovat ve čteníJak vybrat vysavač? TOP 10 nejprodávanějších

Stojíte-li před volbou nového vysavače, ocitáte se v nesnadné roli – pořídit sáčkový nebo bezsáčkový, ruční nebo robotický? Jaký zvolit výkon? Co HEPA filtr? Zvládne mi všechny povrchy? Jen několik otázek, které vám určitě proběhly hlavou. Pojďme se společně podívat jaký vysavač vybrat, čeho se vyvarovat. V závěru pak najdete 10 nejprodávanějších vysavačů.

Pokračovat ve čtení